Collection: Bagels, Pasta & Crackers

31 products
  • Bagels, Cinnamon Raisin (4-pack)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bagels, Everything (4-pack)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bagels, Multi-Grain (4-pack)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bagels, Plain (4-pack)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bagels, Poppy Seed (4-pack)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bagels, Sesame Seed (4-pack)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bagels, Whole Wheat (4-pack)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crackers, Alehouse Cheddar (5oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crackers, Brewfest (4oz)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crackers, Multi-Seed Rye (5oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crackers, Rosemary (5oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crackers, Salted Maple (5oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crackers, Sesame Graham (5oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crostini, Extra Virgin Olive Oil (7oz)
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crostini, Italian Cheese (7oz)
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crostini, Rosemary (7oz)
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crostini, Sea Salt (7oz)
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Beet Fusilli (16oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Cavatelli (16oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Emmer Reginetti (12oz)
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Fusilli (16oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Hemp Rigatoni (16oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Macaroni (16oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Penne (16oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Rigatoni (16oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Spelt Fusilli (16oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Trumpet (16oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Trumpet Porcini (16oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Trumpet Whole Grain (16oz)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice, Arborio (2lb)
    Regular price
    $4.49
    Sale price
    $4.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice, Carnaroli (2lb)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
>