Collection: Produce

76 products
  • Apples, Fuji (4-pack)
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Gala (4-pack)
    Regular price
    $4.25
    Sale price
    $4.25
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Granny Smith (4-pack)
    Regular price
    $4.35
    Sale price
    $4.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Honeycrisp (4-pack)
    Regular price
    $7.25
    Sale price
    $7.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, McIntosh (4-pack)
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Arugula, Baby (Clamshell) (5oz)
    Regular price
    $4.25
    Sale price
    $4.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas (bunch)
    Regular price
    $2.20
    Sale price
    $2.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Basil (4oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, Fava (2.2lb) - FROZEN
    Regular price
    $10.99
    Sale price
    $10.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets, Golden (2lb)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets, Red (2lb)
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries (6oz)
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries (6oz)
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli Crowns (2lb)
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brussels Sprouts (per lb)
    Regular price
    $2.15
    Sale price
    $2.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage, Green (head)
    Regular price
    $2.79
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage, Red (head)
    Regular price
    $2.79
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots, Baby Peeled (1lb)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots, Baby Peeled Rainbow (12oz)
    Regular price
    $4.25
    Sale price
    $4.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots, Organic Large (1lb)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots, Rainbow Peeled (w/snipped tops) (per lb)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cauliflower, White Large (head)
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery (head)
    Regular price
    $2.15
    Sale price
    $2.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chard, Swiss Rainbow (bunch)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumbers, European (2-pack)
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumbers, Select (2-pack)
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dill (4oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant (each)
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fennel, (2ct)
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic, Whole (3-pack)
    Regular price
    $3.45
    Sale price
    $3.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ginger (8oz)
    Regular price
    $3.45
    Sale price
    $3.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale, Baby (Clamshell) (5oz)
    Regular price
    $4.20
    Sale price
    $4.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale, Lacinato (bunch)
    Regular price
    $4.69
    Sale price
    $4.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Leeks, Bunched (2-3ct)
    Regular price
    $6.89
    Sale price
    $6.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons, Fancy Large (3-pack)
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce, Spring Mix (Clamshell) (5oz)
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Limes (3-pack)
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango (each)
    Regular price
    $2.20
    Sale price
    $2.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mint (4oz)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mushrooms, Baby Bella (6oz)
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
>